Adres facebook

wtorek, 4 marca 2014

Znamy już temat 10 numeru Coś na Progu!


Mamy przyjemność ogłosić, że tematem najnowszego 10 numeru Coś na Progu będą... Szaleni naukowcy i ich dzieła


Prezentujemy również zajawkę najnowszej okładki spod pędzla znakomitego Daniela "Gedeona" Grzeszkiewicza!


7 komentarzy:

 1. Szkoda, że proponować tematy przyszłych Cosiów można było tylko na facebooku, o blogspocie i fanach nie mających konta na fb COŚ zapominacie :(

  Od siebie polecam temat wiedźm, czarnej magii i okultyzmu, tego jeszcze w Cosiu nie było. Poza literaturą, muzyką i filmem podpiąć też można procesy czarownic, wierzenia i przesądy ludowe a także przybliżyć postacie starych okultystów i mistyków (A. Crowley, A.S. LaVey).

  Lubię tę tematykę w horrorze, więc jak mogę podrzucić parę pozycji, jeżeli temat Wam się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już odpowiadamy!
  Nie zapominamy o nikim, absolutnie! Brak informacji na blogspocie nie jest żadnym przeoczeniem - obecnie pracujemy nad wyglądem oraz zwiększeniem funkcjonalności naszego bloga tak, by Wam, użytkownikom serwisu, czytało się go jak najbardziej komfortowo. Kiedy już uporamy się z ze sprawami technicznymi, wręcz zalejemy Was powiadomieniami, konkursami i dyskusjami na okołocosiowe tematy. O nikim nie zapominamy, jesteśmy tu przecież dla Was... :)
  Dziękujemy za nadesłane propozycje - zostały zapisane w tajemnym kajeciku! Chętnie się odezwiemy, okultyzm i czarna magia to całkiem interesujące propozycje.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Adriana Siess

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam :).
  Mam dosyć... hm, głupiutkie pytanie.
  Kiedyś pan Łukasz powiedział, że do Cosia można przesyłać własne teksty, ale nie podał żadnych wymagań. Może nie umiem szukać, bo nigdzie ich nie znalazłam, a może źle go zrozumiałam i wcale nie miał tego na myśli, ale proszę ślicznie o podanie tychże wymagań, bo są jakieś na pewno, hah :).
  No i przy okazji, jeśli jednak dobrze zrozumiałam i jest możliwość wysłania własnego tekstu, to na jaki adres e-mail? Tyle ich macie o.O.
  Pozdrawiam,
  Leira

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry!
  Cóż to za tekst? Opowiadanie, publicystyka?
  Tak czy owak - kryterium jest jedno - tekst musi być dobry. No i odpowiadać tematyce numeru :)
  Jeżeli to opowiadanie - zapraszamy na mail red. Pawła Iwaniny - iwanina.p@gmail.com, jeżeli zaś artykuł, to do mnie: ada_siess@wp.pl
  Ocenimy tekst odpowiednio i damy Pani odpowiedź :)
  Pozdrawiam,
  Adriana Siess

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry,

  A ja mam takie pytanie - otóż pół roku temu (bodajże, dokładnie nie pamiętam :D ) rzuciwszy okiem na tę stronę:

  http://cosnaprogu.blogspot.com/2013/07/zasady-przyjmowania-opowiadan-do-druku.html

  wysłałem Państwu tekst drogą pocztową, ale nie otrzymałem żadnego potwierdzenia. Tzn. oczywiście żadnego nie wymagam ;) ale chciałem się tylko upewnić - czy brak reakcji jest równoznaczny z odpowiedzią: "Za słabe, nie bierzemy" czy może w międzyczasie coś się zmieniło i jednak opowiadania należy słać na maia?

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. @Anonimowy

  Proszę wysłać wiadomość na e-mail iwanina.p@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Szukaj