Adres facebook

wtorek, 31 lipca 2012

Avangarda 2012 - fotorelacja z konwentu w Warszawie.


Łukasz Śmigiel i Jakub Wiśniewski podczas prelekcji

Avangardę rozpoczęliśmy w biegu od prelekcji na temat współczesnych pisarzy, którzy tworzą w uniwersum wymyślonym przez Lovecrafta. Klimatyzowana sala i kolejne dostawy wody umilały nam obcowanie ze słuchaczami przez ponad godzinę wykładu wzbogaconego o kilka multimediów.

Joanna Figarska na naszym stoisku
Zaraz potem w szaleńczym tempie rozłożyliśmy nasze wydawnicze stoisko – pojawiły się bowiem pierwsze osoby domagające się „Cosiów” i „Cieni spoza czasu” i część z ekipy pognała odebrać dodruk pierwszego numeru CNP.


Kolejne prelekcje i panele upływały w przemiłej atmosferze. Mimo duchoty, na terenie konwentu nieustannie pojawiali się nowi ludzie. Co chwila ktoś wpadał do nas na stoisko przywitać się, skomentować i pogadać. Chętnie odpowiadaliśmy na wszelkie pytania, częstując konwentowiczów kolejnymi gadżetami: specjalnym zestawem zakładek Krzysztofa Chalika do antologii „Cienie spoza czasu”, breloczkami zapowiadającymi trzeci numer CNP w stylu Weird i redakcyjnymi badżami.

Panel dyskusyjny na temat grozy
Pracowaliśmy każdego dnia niemal do północy, skutkiem czego, w sobotę około południa zabrakło już drugiego numeru „Coś na Progu”. Każdy dzień kończył się sjestą w pobliskim akademiku i gremialnym oglądaniem horrorów :-) 


Podsumowując - wzięliśmy udział w sześciu punktach programu, rozdaliśmy prawie tysiąc gadżetów, zorganizowaliśmy dziesięć konkursów, a nasze produkty trafiły w ręce niemal dwustu Czytelniczek i Czytelników.


W przyszłym roku – na bank ponownie zawitamy na Avangardę, mamy nadzieję – równie ciepłą pod każdym względem.

1 komentarz:

Szukaj