Adres facebook

sobota, 16 lutego 2013

Marc Spitz - BIOGRAFIA DAVIDA BOWIE W POLSCE (PRE-ORDER)

Już od środy 20.02 w internetowym sklepie wydawnictwa Dobre Historie będzie można zamawiać przedpremierowo pierwszą w Polsce biografię Davida Bowiego, która w marcu trafi do sprzedaży. Jak to u nas w zwyczaju, oprócz samej książki szykujemy też specjalne dodatki! 

BOWIE: Biografia to podane ze smakiem pikantne szczegóły i ciekawostki z życia artysty, ale także próba odpowiedzi na wiele ważnych, nurtujących fanów pytań - dlaczego Bowie tak długo milczał, jak wygląda jego proces twórczy i relacje ze światem muzyki, mody oraz sztuki.

Autor Mark Spitz zapewnia literacką przygodę na wysokim poziomie dzięki bogatym pisarskim doświadczeniom. Jest znany jako powieściopisarz (m.in. How Soon Is Never), autor biografii (m.in. Times and Music of Green Day, Jagger: Rebel, Rock Star) oraz dziennikarz współpracujący z takimi tytułami jak: Spin, Maxim, Vanity Fair, czy The New York Times.


Książkę polecają:

Publishers Weekly: Spitz koncentruje się na zrozumieniu złożonej ewolucji twórczości Bowiego, dzięki czemu w nasze ręce trafiła biografia bezstronną, napisana z dbałością o każdy detal, a przy tym przepełnioną szacunkiem dla życia i osiągnięć Thin White Duke'a

Kirkus Reviews: Encyklopedyczna wiedza Spitza oraz jego oczywiste zamiłowanie do twórczości Bowiego odróżniają tę książkę od wydawanych dotąd rockowych opowiastek na temat tego artysty.

Daily Telegraph: Spitz udał się w podróż śladami Bowiego do Londynu, Berlina i Los Angeles, a jego wywiady z osobami z otoczenia artysty uzupełniają ważne, brakujące detale z życia muzyka. (Mick Brown).


Blogcritics: Żadna inna biografia Bowiego nie może równać się z tym, co udało się osiągnąć Spitzowi.

Barnes & Noble: Ta książka czyta się sama. Jeżeli interesuje cię postać Bowiego musisz ją mieć.                                                       WWW.DOBREHISTORIE.PL


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Szukaj