Adres facebook

środa, 14 maja 2014

ZAPOWIEDŹ: #10 "Coś na Progu" (Temat numeru: SZALENI NAUKOWCY)Prezentujemy grafikę Daniela Grzeszkiewicza, która znajdzie się na okładce najnowszego #10 numeru "Coś na Progu". W numerze znajdziecie między innymi opowiadania Raya Bradbury'ego i Ernesta Bramaha, wywiad z Juliuszem Vernem, esej Roberta Louisa Stevensona na temat Wyspy Skarbów oraz niepublikowany dotąd komiks na podstawie Rękopisu znalezionego w butli Edgara Allana Poego.

Temat przewodni to SZALENI NAUKOWCY. Piszemy m. in. o Nikoli Tesli i Izaaku Newtonie, fenomenie popkulturowych doktorów na przykładzie Emmeta Browna z Powrotu do przyszłości oraz odrażającego Antona Phibesa, a ponadto prawdziwych szalonych naukowcach!

Odkrywamy tajemnice lobotomii, piszemy o Toksycznym Mścicielu, Godzilli, przeciwnikach Jamesa Bonda, Lori Lovecraft, Jessice Rabbit i Holli Would, a także o komputerowych grach retro.

Więcej informacji wkrótce na nowej teaser-stronie czasopisma: www.cosnaprogu.com oraz na profilu na facebook: https://www.facebook.com/czasopismo.cosnaprogu.


3 komentarze:

  1. Kurde. Chyba przeoczyłem kilka numerów. Czekam na dychę. Grafika Daniela jak zwykle na wielkim propsie ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. Szykuje się wspaniała uczta! Nie mogę się doczekać!

    OdpowiedzUsuń
  3. Cześć. Czy można kupić całość w pakiecie tzn nr od 1 do 10 Waszego czasopisma? Pzdr

    OdpowiedzUsuń

Szukaj