Adres facebook

środa, 3 września 2014

#10 "Coś na Progu": Garść newsów organizacyjnych


Pora na garść newsów organizacyjnych, z których spora część pewnie Was ucieszy :)


1. Jubileuszowy #10 numer "Coś na Progu" będzie miał już niedługo wrześniową premierę i będzie dostępny CAŁKOWICIE ZA DARMO w kilku wariantach. Najpierw oddamy w Wasze ręce wersję elektroniczną w kilku formatach, nieco później - wersję papierową, którą codziennie przez 30 dni będzie można wygrać w bardzo prostych Facebookowych i blogowych konkursach, które dla Was szykujemy. 


2. Wydawnictwo Dobre Historie przestaje wydawać fantastykę, a co za tym idzie - także Cosia. Nowym wydawcą jest oficyna Twoje Historie, którą zawiaduje dotychczasowy red. nacz. czasopisma. 

3. Powyższa zmiana oznacza, że do końca września Dobre Historie rozliczą się z prenumeratorami (prenumerata nie obejmie darmowej #10), a w kolejnych miesiącach wydawnictwo Twoje Historie, przedstawi zasady nowej prenumeraty już pod skrzydłami TH. 

4. Zaczynając od numeru #11, "Coś na Progu" zniknie z kiosków i Empików (Ten sposób dystrybucji jest po prostu zbyt obciążający finansowo) - pismo będzie za to dostępne w bardzo konkretnych sklepach wysyłkowych - zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej. 

5. Numer #11 ma hasło przewodnie - pulpowe duety (prezentujemy obok zapowiedź jego okładki), czekamy także na propozycje Waszych artykułów, które z przyjemnością w nim opublikujemy (wszelkie pytania w tej sprawie należy kierować na mail: smigiellukasz@gmail.com / deadline nadsyłania tekstów: 10.10.2014).

6. Kolejne newsy niebawem :)

2 komentarze:

  1. A co z archiwalnymi numerami? Będą także jeszcze dostępne?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Proszę napisać do nas na cosnaprogu@gmail.com :-)

      Usuń

Szukaj