Adres facebook

czwartek, 24 września 2015

Strefa Grozy w CNP

 
W najnowszym numerze Coś na Progu startujemy z rozbudowanym działem Strefy Grozy, który zagości u nas na stałe i będzie sukcesywnie poszerzany i ulepszany. Za Strefę Grozy będę odpowiedzialny ja - Piotr Kistela, dlatego bardzo miło mi się z Wami przywitać i od razu zaprosić do współpracy. Chętnych do współtworzenia SG w Cosiu, zachęcam do przesyłania maili z opowiadaniami, artykułami, komiksami i wszelkimi pomysłami na to "co jeszcze" zamieścić w naszej strefie. O dowolnej porze dnia i nocy, piszcie na adres: strefagrozycnp@gmail.com

W SG w kolejnym CNP przeczytacie m. in. artykuły o kulcie fotografii pośmiertnej, a także o ostatniej czarownicy Europy - Barbarze Zdunk. Opublikujemy także bardzo lovecraftowe opowiadanie debiutującej na naszych łamach Alicji Wojciechowskiej pt. "Milkwaneemu" oraz wywiad z pisarzem grozy Kazimierzem Kyrczem Jr (m.in. "Podwójna Pętla", "Femme Fatale").

Zapraszam do współpracy,
Piotr Kistela
 

2 komentarze:

  1. Już straciłem nadzieję, że jeszcze pojawi się kolejny CNP lub cokolwiek z wydawnictw DH/TH, ale Wasze ostatnie posty na fb dały jeszcze promień nadziei:) Liczę (nie tylko ja), że dotrzymacie danego przez siebie słowa i wspomniane trzy tytuły pojawią się przed końcem bieżącego roku.
    Czekam niecierpliwie na kolejne Wasze publikacje, bo jesteście moim ulubionym Weird-wydawnictwem i uwielbiam Waszą pulp-inicjatywę ;)

    PS: czy posiadacie jakieś przybliżone (stabilne i raczej konkretne) daty premier wznowienia "Daemon" Łukasza Śmigla oraz drugiego tomu Carycy Hunhuzów - "Pierścienia Węża"? (czy też projekty te zostały porzucone tak jak gra karciana na podstawie "W otchłani Imatry"? :-( )

    OdpowiedzUsuń

Szukaj