Adres facebook

środa, 14 października 2015

Grafika z okładki pierwszego numeru "Złotej Ery Komiksu"

Prezentujemy grafikę, która znajdzie się na  okładce nadchodzącego, pierwszego numeru magazynu "Złota Era Komiksu". Dokładna zawartość pisma ujawniona zostanie już niebawem, zdradzę tylko, że potwór Frankensteina nie pojawia się na okładce przypadkowo :)


1 komentarz:

  1. @up

    Wszyscy dostali dziesiąty numer CNP w formie elektronicznej ZA DARMO dawno temu, w każdym popularnym formacie plików, a mimo to jeszcze masz czelność narzekać?! Sam widzisz, że numer jest ukończony, zostaje jedynie kwestia druku, opóźniona (prawdopodobnie) przez kwestie wydawniczo/prawne (podział DH na DH/TH, znalezienie partnerów handlowych itp., co w przypadku małych wydawnictw publikujących niepopularne tematy jest olbrzymim problemem), więc mógłbyś okazać choć grosz zrozumienia, o cierpliwości nie śniąc nawet.

    Niemniej faktem jest, iż dużo inicjatyw tworzonych przez Redakcję DH upada bardzo szybko :( Jakkolwiek wspaniałe i ciekawie prezentują się Wasze pomysły, Redakcja może być zbyt mała lub zbyt niedoświadczona, aby podołać wszystkim założeniom i dotrzymać przy tym ustalonych wcześniej (i nieraz opóźnianych) terminów.

    Mimo wszystko - nadal w Was wierzę oraz trzymam kciuki, iż będę miał co czytać w przerwie świątecznej :)

    OdpowiedzUsuń

Szukaj