Adres facebook

poniedziałek, 6 października 2014

PULP NEWS#4: Deadpool, plujący lawą pająk i żywe trupyTrochę się u nas działo w ciągu ostatniego tygodnia: na naszym fanpage'u mogliście zobaczyć kolekcjonerską wersję okładki najnowszego numeru i dowiedzieliście się o planach dotyczących nowego, komiksowego wydawnictwa. Ponadto pojawiliśmy się na Horror Day - Dolnośląskim Festiwalu Grozy. Nic zatem dziwnego, że newsów w ostatnim czasie jakby mniej, co jednak wcale nie odbija się na ich jakości. :)

„Deadpool”: Ta wiadomość zdążyła już przebiec internet wzdłuż i wszerz, dlatego właściwie jedynie przypominamy: po latach oczekiwań Deadpool nareszcie dostał kinowy film! W połowie września 20th Century Fox ogłosiło, że premiera jest planowana na 12 lutego 2016 roku.


„X-Men: Apokalipsa”: Po wielkim sukcesie „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” Fox poprosiło Bryana Singera, by powrócił i nakręcił „X-Men: Apokalipsę”, a Simon Kinberg po raz kolejny będzie odpowiadał za scenariusz. Ale co z obsadą? Premiera „X-Men: Apokalipsa” w maju 2016.

„Lavalantula”: Stacja SyFy („Sharknado”, „Ghost Shark”...) po raz kolejny stawia na hipnotycznie idiotyczny koncept: w przyszłym roku na małych ekranach zawita „Lavalantula”. Jak można spodziewać się po tytule, mówimy o plującym lawą, gigantycznym pająku siejącym zniszczenie w Los Angeles. W filmie ponadto wystąpią aktorzy znani z "Akademii policyjnej": Steve Guttenberg, Leslie Easterbrook i Michael Winslow.

„The Walking Dead”: Serial „The Walking Dead” powraca 12 października. Przez lato AMC wypuszczała materiały promocyjne takie jak teasery i zdjęcia. A teraz, skoro premiera sezonu piątego nastąpi za kilka tygodni, pojawił się nowy „oficjalny” trailer, zapowiadający pojawienie się wątku z komiksu popularnie znanego jako „Cannibal”.Do napisania!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Szukaj