Adres facebook

niedziela, 19 października 2014

PULP NEWS#5: Daredevil, filmy DC i walki mechów razy trzyWitajcie z powrotem! W to leniwe niedzielne popołudnie zmierzymy się z piątym numerem „PULP NEWS” – i prawdopodobnie to właśnie niedziela będzie dniem, w którym ukazywać się będą te małe podsumowania. W tej części mamy małe nawiązanie do niedawnego NYCC, filmową listę DC, kilka słów od twórcy „Pacific Rim” i trailer animowanej serii „Guardians of the Galaxy”. A zatem:

„Daredevil” na New York Comic-Con


Tytuł wzbudzający prawdopodobnie największe zainteresowanie na nowojorskim Comic-Conie. Zaprezentowane zostało logo show, niczym nie różniące się od tego trafiającego aktualnie na okładki komiksów. Pokazano również dwie fotografie przedstawiające głównego bohatera. Na pierwszym zdjęciu możemy zobaczyć Charliego Coxa „w cywilu”, natomiast na drugiej pojawia się już w prostym, czarnym kostiumie, nawiązującym do czasów, kiedy komiksowy „Daredevil” znajdował się pod opieką Millera.


Dystrybuowana przez serwis Netflix produkcja ma mieć 13 odcinków. Seria ma ponoć zostać utrzymana w poważnym, ciężkim klimacie, nie stroniąc przy tym od brutalności. Premiera została przewidziana na maj 2015.

Najbliższe filmy spod znaku DC

DC co prawda na samym NYCC nie pokazało nic ciekawego, ale już w zaledwie kilka dni później nadrabia zaległości. 15 października Warner Bros. ujawniło chronologiczną listę najbliższych produkcji. Grafik filmowy został zapełniony aż do roku 2020, a największym zaskoczeniem może się wydać data premiery drugiego z wymienionych tytułów. Czyżby w opozycji do marvelowskich „Guardians of the Galaxy”?
      

  • Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
  • Suice Squad (2016)
  • Wonder Woman (2017)
  • Justice League, part I (2017)
  • The Flash (2018) 

  • Aquaman (2018)
  • Shazam (2019)
  • Justice League, part II (2019)
  • Cyborg (2020)
  • Green Latern (2020)

Pacific Rim będzie trylogią

Guillermo del Toro twierdzi, że pierwszy zarys scenariusza drugiej części „Pacific Rim” jest już na wykończeniu i niedługo zostanie on oddany do studia. Premiera sequela planowana jest na kwiecień 2017 roku. Del Toro podzielił się także kilkoma szczegółami dotyczącymi budowy całej serii: „Pacific Rim 2” ma być filmem zupełnie innym od swojego poprzednika. Jak twierdzi, nawiązań do pierwszej części możemy się spodziewać dopiero w finale – a wszystko to miałoby prowadzić z kolei do zakończenia ostatniego odcinka serii. Zaintrygowani taką koncepcją?

Animowani „Guardians of the Galaxy”


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Szukaj