Adres facebook

poniedziałek, 27 października 2014

PULP NEWS#6: Nowy John Carter, Spielberg we Wrocławiu i Avengers


Witajcie! Dzisiaj dobiliśmy do numeru szóstego. Zeszły tydzień minął przede wszystkim pod znakiem wycieku trailera najnowszych „Avengers” oraz fragmentu filmu, który ma zostać zaprezentowany podczas jutrzejszego odcinka „Agents of S.H.I.E.L.D.”. Nie jest to jednak oczywiście koniec nowości.

  Nowy „John Carter”?

Edgar Rice Burroughs Inc. odzyskała prawa do zarządzania marką „John Carter of Mars” i planuje nakręcenie kolejnej adaptacji zawartych w niej tytułów. Przypomnijmy, że w ostatnich latach należały one do Disneya. W 2012 roku powstał "John Carter”, który jednak przez koszmarną promocję ostatecznie okazał się finansową klapą. Mamy nadzieję, że nowa ekranizacja wypadnie znacznie lepiej. :)

Spielberg we Wrocławiu

W drugiej połowie listopada we Wrocławiu rozpoczną się zdjęcia do filmu „St James Place” i będą trwały niecały tydzień. Jest to szpiegowski thriller, w reżyserii Stevena Spielberga. Akcja rozgrywa się w Berlinie i Stanach Zjednoczonych, w czasie zimnej wojny (na przełomie lat 50’ i 60’). Główna oś wydarzeń rozgrywa się dookoła pierwszej historii wymiany szpiegów między Stanami Zjednoczonymi, a Związkiem Radzieckim. Na ekranie zobaczymy m.in. Tom Hanksa, Marka Rylance czy Amy Ryan. A za scenariusz odpowiedzialni są Joel i Ethan Coen.

Nadchodzi czas Ultrona 

Niekwestionowanie najszerzej dyskutowany temat ostatniego tygodnia. Pierwszy trailer „Avengers: Age of Ultron” już od kilku dni hula sobie w najlepsze po sieci – a jako, że wyciekł przed planowaną premierą podczas nowego odcinka „Agents of S.H.I.E.L.D.” (28 października) dostaniemy w jego miejsce kolejny fragment filmu. W tak zwanym międzyczasie warto się także przyjrzeć całościowemu designowi Ultrona

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Szukaj