Adres facebook

niedziela, 22 kwietnia 2012

Coś na progu zapowiada: numer drugi (maj 2012)

Kilka newsów odnośnie numeru drugiego "Coś na progu", który pojawi się w drugiej połowie maja. Będzie więcej stron, a co za tym idzie - także więcej tekstów. Z opowiadań zagranicznych na pewno pojawią się: Jack Ketchum, Algernon Blackwood i Aleksander Rudazow. Wśród artykułów publicystycznych zaprezentujemy eseje m.in. Clive'a Barkera i Morta Castle. Piszemy o Beksińskim, Bradburym, Benteleyu Little, dark fantasy Jima Hensona, o tajemnicach Poego, kryminale retro w Polsce oraz w Rosji, o detektywach w Japonii i Skandynawii. Rzecz będzie także o Batmanie, Vampirelli i sporo na temat steampunku (z zupełnie innej strony niż zwykle)... Mówiąc krótko... Duża paka tekstów na temat PULP FICTION, a to oczywiście nie wszystko.  Stay tuned. Poniżej projekt ilustracji na okładkę numeru #2 w wykonaniu Michała Oracza.


 


A kto jeszcze nie ma numeru pierwszego naszego pulp magazynu, niech koniecznie zajrzy na stronę Wydawnictwa Dobre Historie. Czasopismo w każdej chwili można zamówić korzystając z prostego w obsłudze formularza.   

2 komentarze:

  1. Opowiadanie Ketchuma, esej Barkera, artykuł o Hensonie - zapowiada się nieźle, a to tylko rzeczy, które mi najbardziej wpadły w oko :D

    A okładka bardzo, bardzo fajna - jest klimacik!

    Cóż, wypada tylko czekać...

    OdpowiedzUsuń
  2. Kilka niespodzianek wciąż jeszcze chowamy w rękawach kultystów :-)

    OdpowiedzUsuń

Szukaj