Adres facebook

czwartek, 15 marca 2012

KRYMINAŁ MARCINA WROŃSKIEGO DO WYGRANIA! (Konkurs "Coś na progu")

Druga odsłona cyklu bezkompromisowych i szybkich wywiadów z pisarzami, pt. ,,6 kul w magazynku”. Naszym nowym celem będzie autor znakomitego cyklu kryminałów o komisarzu Maciejewskim, pan Marcin Wroński (felietony autora znajdziecie także w kolejnych numerach "Coś na progu"). Możecie go zastrzelić swoim pytaniem, umieszczając je na naszym blogu. Najciekawsze pytanie zostanie dołączone do wywiadu, a jego autor otrzyma egzemplarz książki ,,Kino Venus” z autografem pisarza. Konkurs potrwa do czwartku (22.03). Propozycje swoich pytań do Marcina Wrońskiego możecie zamieszczać jako komentarze do tego posta. Każdy może zadać więcej niż jedno pytanie. Zapraszamy do zabawy (także na Facebooku).

3 komentarze:

 1. Pana powieści z reguły rozgrywają się w przedwojennym Lublinie. A co Pan sądzi o osadzeniu akcji w Lublinie współczesnym?

  OdpowiedzUsuń
 2. Artykuły, teksty kabaretowe, opowiadania, scenariusze, wreszcie, powieści - czytałam, że dopasowuje Pan konwencję do historii, którą chce opowiedzieć. Mam jednak pytanie: która z tych form jest dla Pana największym wyzwaniem, a która przychodzi w sposób niejako naturalny.

  I drugie pytanie - czy komisarz Maciejewski to Pańskie alter ego?

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje pytanie znalazło się w wywiadzie z Panem Marcinem Wrońskim. Czy to oznacza, ze wygrałam "Kino Venus" z autografem ?

  OdpowiedzUsuń

Szukaj